Kariera /

Poniżej znajdziesz informacje na temat kariery w naszej firmie

CallTech Outsourcing jest jednym z wielojęzycznych contact centrów liderów na rynku outsourcingowym z 10 letnim doświadczeniem i działalnością w całej Europie i świecie.

Obecnie poszukujemy wielojęzycznych specjalistów na stanowisko interviewer dla badania satysfakcji i opinii klientów. Kandydat powinien posługiwać się językami niemieckim, tureckim, francuskim, portugalskim, fińskim, hiszpańskim, niderlandzkim, słowackim, czeskim, norweskim na poziomie C2 blisko native speakera:

Umiejętności i możliwości:

  • Powinien posługiwać się jednym z powyższych języków na poziomie rodzimego użytkownika lub prawie rodzimego, powinny również mieć znajomość języka angielskiego na poziomie B1, jako minimum, preferowane wykształcenie wyższe;
  • Powinien znać komputer;
  • Powinien posiadać podstawową wiedzę z zakresu obsługi klienta;
  • Powinien mieć dobrą dykcję, być pracowitym, aktywnym i niezawodnym.

Obowiązki:

  • Przeprowadzenie badań satysfakcji klientów w imieniu Światowo znanych korporacji.

Oferujemy:

  • Prace w międzynarodowej firmie;
  • Przyjazny międzynarodowy zespół;
  • Elastyczny harmonogram pracy;
  • Praca w komfortowym, wpełni wyposażonym biurze lub z domu;
  • Oferujemy swobodę ruchu, w zasadzie można pracować z dowolnej części świata, jeżeli masz Laptopa z połączeniem do Internet;
  • Bezpłatne obiady dla wszystkich pracowników (praca w biurze);
  • Niezapomniane imprezy firmowe;
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.